ברלינגר האוס ישראל

משנים את כללי המטבח

טכנולוגיית אינדוקציה טורבו

רתמנו את מלוא העוצמה של ההתקדמות הטכנולוגית העדכנית ביותר בעולם, על ידי שימוש בכלי הבישול של המאה ה-21. השימוש באינדוקציה טורבו להפצת חום מתקדמת היא טכנולוגיה מוגנת בפטנט ונמצאת בתחתית כלי הבישול שלנו, ומפזרת את החום באופן שווה בכל הסיר.

כלי בישול של Berlinger Haus עם תחתית אינדוקציה טורבו חדשה יוצרים זמני בישול מהירים ב־35% וצורכים פחות שמן, מה שמעביר את מלא הנוחות למשתמש. ע"י תכונה זו אנו מפחיתים גם את העומס על משאבי הטבע ובמקביל מייצרים למשתמש אוכל בטעם נהדר שאינו מתפשר על האיכות.

ציפוי Etrana עמיד וחזק במיוחד

הכלים של ברלינגר האוס עשויים כולם בציפוי Etrana Non Stick, ציפוי עמיד וחזק במיוחד יחד עם תחתית עבה בעלת 3 שכבות, שהופכים את הבישול לאיכותי ונוח להפליא, הציפוי מורכב ע"י טכנולוגיה חדשנית מורכבת פלואורפולימר ייחודית המספקת חוסן ועמידות המאריכות את אורך החיים שלהם. בכלי הבישול של ברלינגר האוס ניתן להשתמש בכלי מתכת. Berlinger Haus גאה לשלב את החידושים החדשים ביותר בטכנולוגיית כלי בישול במוצרים המעוצבים באירופה על מנת לספק חווית בישול עילאית.

חווית בישול מהנה ומפנקת

כדי להפוך את חווית הבישול למהנה עוד יותר ציידנו את הסירים והמחבתות שלנו בידיות Stay cool ארגונומיות שאינם מתחממות בבישול, ונוחות לאחיזה ולשימוש. אוכל בטעם נהדר שאינו מתפשר על האיכות.

נשטפים בקלות ובמהירות

השימוש בכלי הבישול של Berlinger Haus הופך לחווייתי במיוחד, כאשר מלבד עצם הבישול האיכותי והמהיר, האוכל אינו נדבק בכלים, מה שגורם שניתן לשטוף אותו בקלות ובמהירות ללא צורך בגירוד ושפשוף, מלבד זאת כלי הבישול שלנו מותאמים לשימוש במדיח כלים.

תקני הבטיחות והבריאות ברמה הגבוהה ביותר

כלי הבישול של ברלינגר האוס נבדקים שוב ושוב במכוני התקנים המחמירים והקפדניים ביותר באירופה, ע"מ להבטיח שימוש בטוח ובריא ללא חשש חומרים מסוכנים ו/או מזיקים לבריאות.

עיצוב ברמה גבוהה הוא סימן היכר וייחודי שלנו

כלל מוצרי Berlinger Haus מעוצבים ברמה גבוהה במיוחד, וכוללים שימוש בסטנדרטים גבוהים של עיצוב וסטייל, מה שהופך את המטבח כולו לסלון. ולמקום שכיף להסתובב בו.

מערכות סכו"ם איכותיות

מערכות הסכו"ם של Berlinger Haus עשויות כולם נירוסטה 18/10, והם ברמה גבוהה במיוחד, יחד עם עיצוב חדשני ויוקרתי במיוחד.

צוות שירות הלקוחות שלנו זמין לשירותכם

בוואצאפ

או השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם במייל או בטלפון

במייל